Wizyta naszych druhów strażaków w Austrii.

Od dnia 13.08.2015 do dnia 16.08.2015 roku do Austrii wyjechali druhowie z OSP Stary Targ na zaproszenie druhów z OSP Reindlmuhl oraz Neukofen. Celem wyjazdu był odbiór hełmów bojowych z w/w jednostek oraz poznanie historii Ochotniczej Straży Pożarnej w Austrii. W miejscowościach tych zorganizowano oficjalne przywitanie wraz z władzami i burmistrzami miast. Przekazanie hełmów jako darowizna odbyło się w poszczególnych jednostkach wraz z zwiedzaniem remiz. Poza licznymi atrakcjami dostępnymi na miejscu, nasi druhowie poznali walory jezdne pojazdów bojowych w górach Alpach Austriackich.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej OSP Stary Targ:

http://straz.gminastarytarg.pl/

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wykonanych przez Druha Witolda Szymanka.

Comments are closed.