Relacja z wręczenia nagród w II Konkursie Tradycji Szlacheckiej oraz rozmowa z nauczycielem którego podopieczni zostali nagrodzeni. Artykuły z Dziennika Bałtyckiego z dnia 24 czerwca 2016 roku.

Wreczenie-Nagrod-W-Konkursie-Tradycji-Szlacheckiej-24-06-2016

Artykuł z Dziennika Bałtyckiego część regionalna z dnia 24 czerwca 2016 roku. Artykuł opisuje wręczenie nagród i wyróżnień w II Konkursie Tradycji Szlacheckiej, organizowanym pod patronem redakcji „Dziennika Bałtyckiego”. Autorem artykułu jest Piotr Piesik.

Laureaci-Konkursu-Tradycji-Szlacheckiej-24-06-2016

Artykuł z Dziennika Bałtyckiego z dnia 24 czerwca 2016 roku. Artykuł zawiera treść rozmowy przeprowadzonej przez redaktora Piotra Piesika z Mariuszem Krause nauczycielem w Zespole Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie na temat kulisów sukcesu jego podopiecznych w II Konkursie Tradycji Szlacheckich.

 

Comments are closed.