Festyn z okazji rozpoczęcia lata z dnia 18 czerwca 2016 roku.

W sobotę 18 czerwca w na stadionie gminnym w Starym Targu odbył się festyn Powitanie Lata. Organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Starym Targu. Z inicjatywy radnej gminy Pani Marzeny Tutlewskiej podczas festynu przeprowadzono loterię fantową oraz licytacje, z których dochód przeznaczono na rzecz Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przy OSP w Starym Targu oraz zakup siedmiu ławek dla naszej miejscowości. Cztery z nich zamontowane będą na podwórkach szkolnych. Organizatorzy dziękują wszystkim tym, którzy służyli pomocą przy przygotowaniu festynu i w trakcie jego przebiegu. Fot. p. Daniel Jankowski.

Zdjęcia w formie tradycyjnej:

http://www.starytarg.com/foto788.html

Zapraszam do obejrzenia relacji filmowej:

oraz pokazu slajdów:

Comments are closed.