Państwo Regina i Jan Bona z Dąbrówki Malborskiej gmina Stary Targ w dniu 28 sierpnia 2016r. obchodzili Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. W tym wyjątkowym dniu rozpoczętym mszą świętą, którą w intencji Jubilatów sprawował Ksiądz Proboszcz Marcin Szczęsny towarzyszyła im rodzina oraz Wójt Gminy pan Wiesław Kaźmierski z pracownikiem USC panią Danutą Tomasiak. Wójt życzył Jubilatom zdrowia i miłości najbliższych,  oraz wręczył Jubilatom pamiątkowy dyplom ,kwiaty i upominek. Państwo Bona wychowali dwoje dzieci – córkę Jolantę i syna Jacka, oraz doczekali  się pięcioro wnucząt.