Turniej Dzikich Drużyn z dnia 1 maja 2017 roku.

Dnia  01 maja 2017 r. na stadionie w Starym Targu odbył się TURNIEJ AMATORSKI PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY. Brały w nim udział zespoły sześcioosobowe (5+1). Organizatorami byli Klub Sportowy „Powiśle”, Urząd Gminy Stary Targ i Gminny Ośrodek Kultury w Starym Targu. Ponownie zwyciężyła drużyna „EKP” przed „Promykiem” z Nowego Targu, „ABC U Darka” oraz „Tropami”. Miejsca V – VIII zajęły drużyny „KL Turbo”, „Laski z Polski”, „FC Retro” i „Pozolia”. Królem strzelców w rozegranym turnieju rzutów karnych został Daniel Jóźwik. Zdjęcia nadesłał p. Daniel Jankowski.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w formie tradycyjnej:

http://www.starytarg.com/foto844.html

Relacji filmowej:

Oraz zdjęć w formie pokazu slajdów (prezentacja):

Wszystkie zdjęcia oraz filmy mają charakter pamiątkowy.

Comments are closed.