XXIII memoriał im. Leszka Roszkowskiego z dnia 5 lipca 2017 roku.

W dniu 5 lipca 2017 roku na boisku gminnego klubu sportowego w Starym Targu odbył się turniej, memoriał imienia Leszka Roszkowskiego. W turnieju udział wzięły trzy drużyny: GKS „Powiśle” Stary Targ, GKS „Błękitni” Stare Pole, KS „Rodło” Trzciano. Relacja zawiera zdjęcia przedstawiające złożenie wiązanki kwiatowej na grobie Leszka Roszkowskiego na cmentarzu w Starym Targu, zdjęcia prezentujące rozegrane mecze oraz wręczenie nagród (dyplomów oraz pucharów).
Po rozegraniu wszystkich meczów wszystkie drużyny odebrały dyplomy i puchary w następujących miejscach:
1. Miejsce GKS „Powiśle” Stary Targ
2. Miejsce GKS „Błękitni” Stare Pole
3. Miejsce KS „Rodło” Trzciano
Wszystkim uczestnikom oraz kibicom dziękujemy za wzięcie udziału w turnieju. Zapraszamy za rok.

Zdjęcia w formie tradycyjnej:

http://www.starytarg.com/foto869.html

 

Comments are closed.