12 Pomorskie Dni Chopinowskie w Waplewie Wielkim.

12. Pomorskie Dni Chopinowskie – dzień pierwszy

W piątek, 8.06.2018 r. w Pałacu w Waplewie Wielkim, w ramach 12. Pomorskich Dni Chopinowskich odbył się koncert muzyki klasycznej: Nadzwyczajny Recital Wokalny Mistrz i uczniowie – ze scen świata do Waplewa Wystąpili: Stanisław Daniel Kotliński – śpiew (bas-baryton), oraz wybrani studenci i absolwenci z jego klasy śpiewu w Akademii Muzycznej w Gdańsku: Róża Kajnath – sopran (absolwentka), Jana Gorbacz – sopran (II rok licencjat), Bartłomiej Fic – tenor (III rok licencjat), Dominik Mazan – bas (II rok licencjat), Paulina Wilczyńska – sopran falcon (absolwentka) oraz Urszula Bakalarska – fortepian.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w formie tradycyjnej:

http://www.starytarg.com/foto928.html

 

12. Pomorskie Dni Chopinowskie – dzień drugi

W sobotę 9 czerwca 2018 roku w Waplewie Wielkim w ramach 12 Pomorskich Dni Chopinowskich odbył się koncert muzyki jazzowej. Na scenie wystąpili: Cezary Paciorek – akordeon, Piotr Lemańczyk – kontrabas. Muzycy zagrali utwory ze swojej autorskiej płyty „Duology” wydanej w 2017 roku przez wytwórnię DUX. Relacja przedstawia zapowiedz koncertu wykonaną przez Panią Olgę Walentynowicz i Macieja Krajeńskiego, jeden utwór oraz kilka pamiątkowych zdjęć. Zapraszamy do obejrzenia.

Oraz zdjęcia w formie tradycyjnej:

http://www.starytarg.com/foto929.html

Comments are closed.