Konsultacje z pracownikiem Powiatowego Centrum Informacyjnego ze Sztumu z dnia 21 marca 2014 roku.

W dniu 21 marca 2014 roku w Gminnym Ośrodku Kultury odbyły się konsultacje z pracownikiem Powiatowego Centrum Informacyjnego ze Sztumu których tematem była pomoc dla przedsiębiorców oraz osób chcących założyć własną działalność gospodarczą.

POWIATOWE CENTRA INFORMACYJNE – PCI

PCI – to działająca w ramach projektu unijnego sieć punktów informacyjnych dla Przedsiębiorców, oraz osób otwierających działalność gospodarczą. Obejmuje swoim zasięgiem dwanaście powiatów województwa pomorskiego. PCI świadczy usługi w zakresie bezpłatnej informacji na temat możliwości zwrotnego i bezzwrotnego finansowania działalności gospodarczej na każdym jej etapie.

PCI – oferuje bezpłatne informacje na temat:

– niskooprocentowanych pożyczek samorządowych finansowanych ze środków unijnych (w tym z inicjatywy JEREMIE)

– poręczeń kredytowych na preferencyjnych warunkach do pożyczek i kredytów bankowych (w tym z inicjatywy JEREMIE)

– dotacji unijnych w ramach programów regionalnych dla województwa pomorskiego oraz dotacyjnych programów krajowych.

NAJBLIŻSZY PUNKT:

Powiatowe Centrum Informacyjne
ul. Sienkiewicza 14/1E, 82-400 Sztum
tel. 582468039, kom. 609819101

http://www.pci.pomorskie.pl

sztum@pci.pmorskie.pl

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć prezentujących między innymi treść folderów informacyjnych prezentowanych na spotkaniu.

 

Comments are closed.