Pan Leszek Koszytkowski otrzymał Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski – relacja

Leszek Koszytkowski kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Starym Targu, został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Pan Leszek był działaczem NSZZ „Solidarność” w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Elblągu. W stanie wojennym internowany w ośrodkach w Iławie i Kwidzynie.

Relacja z wręczenie Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski, Krzyża Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski, Krzyży Wolności i Solidarności, Złotego Krzyża Zasługi – Gdańsk, 16 grudnia 2014 znajduje się na stronie internetowej Instytutu Pamięci Narodowej pod linkiem:

Artykuł z Dziennika Bałtyckiego z Dnia 24 grudnia 2014 roku z części Powiśle Sztum i Dzierzgoń.

PanLeszekKoszytkowskiWDziennikuBaltyckimZdjęcia z uroczystej Rady Gminy na której wręczono kwiaty Panu Leszkowi Koszytkowskiemu.